Через зруйновану дорогу у Рівному затор ФОТО+ВІДЕО

У Рівному, на вулиці Князя Володимира, між двома мостами через залізничні колії, постійний кількасотметровий затор.

Дорожне покриття тут зруйноване ще з зими. Снігопади на якийсь час "залатали" ями на дорозі. Однак з приходом весни проїхати тут можна хіба на швидкості пішої ходьби.

- Тут можна проїхати тільки на першій "передачі" і то треба добре дивитись, щщоб не залишити на дорозі глушник чи пороги не побити, - бідкається водій Олександр.

Не краща ситуація й на іншому відрізку вулиці Князя Володимира. Навпроти АЗС і до повороту на вулицю Бахарєва, дорога перетворилась на суцільні ями. Правила дорожнього руху тут не діють, бо водії змушені хоч якось об'їжджати вибоїни і ями з меншою шкодою для авто.

- Тут ями вже до половини колеса доходять. А зараз ще пішов дощ, в них стоїть вода і ти не знаєш якої та яма глибини: один сантиметр чи двадцять. - обурюється таксист Микола. - Коли вони вже її зроблять? Цією ж вулицею люди з міста виїжджають, бо Соборна перекрита і маршрутки з вокзалу теж сюдою їдуть. А ви бачили "золотіївський міст? Його ж недавно зробили і асфальт поклали. Казали на пару років хватить, а він он вже увесь в ямах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.