В Рівному навчатимуться на вулиці

Вуличний університет у Рівному – це спільний освітній проект "Молодь -Діє" та "Фундація Регіональних Ініціатив", що відбувається за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Кожен захід "Вуличного університету" публічною лекцією (інтерактивною презентацією) з визначеним регламентом та тематикою.

Відбуваються заходи ВУ на вулиці або в приміщенні з вільним доступом для будь-кого, хто бажає прийти. Теми для лекцій, презентацій обираються довільні, з урахуванням мети ВУ та актуальності відповідної теми. В якості лекторів запрошуються спеціалісти, експерти своїх галузей, успішні люди, хороші оратории.

Проведення заходів залежить значною мірою від погодних умов, тому належним чином організатори забезпечують комфорт учасників, гостей та лекторів, а також необхідний рівень візуалізації, акустики, роздачі матеріалів та поширення інформації про організаторів, партнерів ВУ, тощо.

Отже незабаром хвиля презентацій охопить школи та вузи міста Рівне. Організатори Вуличного університету планують прийти до всіх вузів, коледжів, технікумів, шкіл, ліцеїв та гімназій, щоб розповісти про нову ініціативу. Варто зауважити, що ідея Вуличного університету – зовсім не нова. Проте в Рівному подібних проектів раніше не було.

 

Коментарі

Варто зауважити, що ректорат НУВГП не хоче презентацій у своєму вузі через недолугість Президенто-ректора Сороки та його політичну (правда ж, дивно?) заангажованість.
Крім того, Управління освіти висловило небажання пускати ВУ в школи. Тут можливих причин є аж цілих три: 1) небажання начальника управління ворушити власним задом; 2) та ж сама консервативна недалекоглядність; 3) тупо наказ із гори не співпрацювати з тими, кого не любить той же професор (?) - ректор-відлюдник.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.