Іменні запрошення на вибори до Рівненської облради розкидали по вулиці

Завтра, 16 квітня, у конференц-залі «Будинку вчених» (вул. С. Петлюри, 17) об 11.00 громадянська мережа ОПОРА представить результати спостереження за підготовкою довиборів до Рівненської обласної ради.

Мешканці 5 округів Рівненської області можуть ознайомитись з попередніми списками виборців у приміщеннях дільничних виборчих комісій. Згідно календарного плану виборів, списки виборців мали надійти до ДВК у понеділок, 8 квітня.

Про час та місце роботи дільничної комісії, а також про дату довиборів до обласної ради ДВК має повідомити виборців не пізніше ніж за 10 днів до дня голосування шляхом надсилання іменних запрошень.  Однак, як свідчать фотографії, отримані від виборців з міста Костополя, не всі запрошення дійдуть до своїх адресатів. Їх частина розкидана по бездоріжжі райцентру.

Під час заходу представники організації розкажуть про особливості кампанії, дотримання кандидатами виборчого законодавства, використання адміністративного ресурсу, готовність дільничних комісій до дня голосування.

Участь у прес-конференції візьме голова обласної територіальної виборчої комісії Іван Долганський, який розкаже про роботу ОВК у період підготовки до виборів.

Про це повідомляє прес-служба громадськох мережі ОПОРА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.