Екскурсія на митницю для рівненських студентів

Рівненські митники ознайомили майбутніх випускників "Державного аграрного коледжу"  зі своєю професією.  Зацікавили молодих спеціалістів  тонкощі роботи української митної служби.

Так як студенти навчаються на економічному відділенні  коледжу, вони хотіли знати про увесь  процес розмитнення товарів - від перетину кордону,  до сплати  митних платежів та випуску  їх у вільний обіг на території України. Візит здійснили на один із найбільших митних постів Рівненської митниці "Рівне - Центральний".

Впродовж  екскурсії  рівненські митники розповіли студентам не лише про розвиток митного органу Рівненщини, а й про новітні технології, які застосовуються у сьогоденні під час митного  оформлення товарів та транспорту.

Юні відвідувачі змогли  на власні очі побачити як товар перевозиться у великогабаритному транспорті під  митним забезпеченням та дізнатись які товари та продукція найчастіше імпортуються та експортуються  з Рівненської області.

Зупинили свою увагу  співробітники поста і на одному із головних завдань, які ставить  перед митницями новостворене Міністерство доходів і зборів -  надходження митних платежів до скарбниці.

Студентам розповіли і про найбільших платників податків Рівненщини –які розмитнюють товари в зоні діяльності митного поста "Рівне - Центральний" – такі як ВАТ "РівнеАзот", "Райз", "Акватон". Про це повідомляє прес-служба Рівненської митниці

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.