Рівнянка відстояла свої права

Мешканка Рівного, котра працює в обласному спеціалізованому будинку дитини, успішно відстояла в судах першої та апеляційної інстанції свої трудові права, які багаторазово порушувалися керівництвом цього закладу стосовно неї, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України».

До 2010 року Наталія Ковалінська вважалася зразковим вихователем у Рівненському міському будинку дитини і постійно отримувала грамоти від керівництва закладу.

Проблеми почалися після того, як жінка знайшла благодійників, котрі зробили в Будинку дитини ремонт, але при цьому вони не хотіли давати кошти безпосередньо на рахунок закладу. Адміністрація закладу почала чинити різні дії, аби позбутися працівниці.

Юристи Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» дослідити всі надані громадянкою матеріали справи та допомогли їй подати до Рівненського міського суду цивільний позов про скасування наказів про винесення доган, про визнання звільнення незаконним, про поновлення на роботі, стягнення коштів за час вимушеного прогулу та відшкодування моральних збитків.

В результаті розгляду справи 21 лютого 2013 року Рівненський міський суд прийняв рішення, яким, зокрема, визнав незаконними застосування до Наталії Ковалінської доган та її звільнення з посади вихователя КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» та поновив жінку на роботі. Також суд задовольнив позовну вимогу щодо стягнення з комунального закладу на користь громадянки 16406,68 гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу та 1000 гривень моральної шкоди.

Коментарі

керівництво там - відома родина Кобилянських, вважають себе власниками того дитбудинку

За таке потрібно елементарно - звільнити керівництво і пустити по світу з мішком

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.