Історик: "Івану Урганту треба заборонити в'їзд в Україну" ВІДЕО

 

Шквал коментарів, обурень та дискусій викликав невдалий жарт (м'яко кажучи) російського телеведучого Івана Урганта. В програмі "Смак", на "Першому каналі" російського телебачення, він ріжучи зелень порівняв це з тим, як "червоний комісар українських селян".

Жарт російського ведучого підтримав і гість його програми, актор Олександр Адабашьян.

Це викликало обурення в українському суспільстві. Здебільшого лунають думки, що телеведучий має вибачитись перед українцями, в іншому випадку йому має бути закритий в'їзд в Україну.

- Немає слів, навітьне знаю як це коментувати. З однієї сторони так і було настправді, а з іншої яким тоном ці два нащадки давидової нації це говорили. Їхні предки (маю на увазі національність) якраз і "рубали" жителів українських сіл. - говорить історик і викладач Микола Бендюк. - Євреї завжди наголошують що українці повинні покаятися за дії у Другій світовій війні, хоча вони в першу чергу повинні покаятися за всі злочини які вони творили із українцями, а те що Ургант дозволяє собі в прямому ефірі ніяк не можна просто подивитися і забути. Мінімально що необхідно було б зробити Україні, це заборонити і в'їзд і трансляцію передач з участю Урганта.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.