Меру Рівного ремонтують дорогу до будинку

У Рівному дороги знаходяться у жахливому стані і про це знають всі.

Ремонт вже розпочато, але замість того, щоб кинути усі сили на головні дороги ремонтують дорогу по якій мер їздить додому - вулицю Поповича, - повідомляє громадська організація "Рівненський громадський контроль".

вул. Київська

Це далеко не основна дорога з одностороннім рухом тільки для легкових авто. І саме в неї 15 квітня вкатано тони асфальту у той час коли по Соборній проїхати не можливо. 

вул.Соборна

вул. Поповича

Коментарі

Мабудь це йде підготовка до святкування Пасхи та 9 травня?

Як Справжній Сусанін кажу Вам громадо - не туди ми йдемо, така моя порада...
Не треба скігліті - бері лапату і засипівай ямкі ...
Ледарі...)))

окрім того, провулочок безпосереднь до залізничної лікарні та онкодиспансеру з Поповича розбитий вхлам вже не перший рік і хворими чомусь ніхто через це не переймається

чомусь я так і думав, що хамкові прихвостні почнуть апелювати зараз до онкодиспансеру... Шановна Оленка, чи хто ви там, До онкодиспансеру люди їдуть не лише пару сотень метрів по Поповича, а й по інших вулицях міста та шляхах області, так що не треба прикриватися тут благочестивими намірами, це тупо і глупо

зажрався цей хуй(м)ко вже давно

А те, що це дорога до онкодиспансеру то нічого? Ви знаєте скільки людей туди зараз їздить? Не дай вам Боже ту дорогу знати. А від такої жовчі і ненависті тільки біди і чекайте!

Хомка на мило. Це не мер для Рівного, а злочинець

Да, красноречиві факти, говорять самі за себе, по Млинівській то взагалі тільки на танку, і то жалко бо то також техніка.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.