Ургант вибачився за "порізаних селян"

Російський шоумен Іван Ургант, що впав у очах мільйонів українців після образливого жарту, почув обурення народу та вирішив вибачитись.

На своєму твіттері Іван написав:

«Я прошу прощения у всех жителей Украины, которых задел мой неуместный комментарий в последнем выпуске программы"Вкус". В качестве самонаказания обязуюсь готовить в этой передаче только борщ, вареники, галушки по 2018-й год включительно.»

Як виявилось, телеведучий дуже поверхнево поставився до образ  українського народу та продовжив жартувати далі, публікуючи наступний коментар:

«А всех родившихся у меня с этого момента детей, вне зависимости от пола, называть Богдан. Ваш Иван "Подчеревок" Ургант."

Як не дивно, таке вибачення спровокувало ще більшу хвилю обурення.

- Це не вибачення, це виправдовування. Своїм коментарем-відповіддю він ще більше масла до вогню підливає, не боячись нічого. Власне, це йому грає на руку, адже розголос - це завжди реклама. А тепер, якщо уявити, що це б сталось в Україні і було б сказано щось подібне про жителів Російської Федерації, то, самі розумієте, все би відбувалось інакше. – коментує громадський діяч Євгеній Франків. - Все, що він демонструє - це абсолютну зневагу, адже навіть комедійний жанр має свої моральні рамки, які Іван порушує.

До речі, сьогодні, 16 квітня, Ургант святкує День Народження, але багато українців не мають наміру його вітати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.