На Рівненщині гроші на вибори надійшли із запізненням

Попри те, що Рівненська обласна рада 5 квітня проголосувала на сесій про виділення коштів на проміжні вибори ТВК отримали ці кошти лише вчора, 15 квітня. Про це повідомив член координаційної ради громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук.

До того часу, комісії змушені були брати необхідні товари для забезпечення проведення виборів у борг. Попри надходження фінансування, у ТВК скаржаться, що коштів все одно не вистачає.

Рівненська міська ТВК звернулася до голови обласної виборчої комісії Івана Долганського з проханням сприяти у виділенні необхідних коштів для забезпечення проведення проміжних виборів.

За словами голови міської ТВК Лариси Дем’янової коштів для проведення виборів у окрузі №40 (м. Рівне) виділені не в повному обсязі. Загалом на проведення виборів не вистачає 49 тисяч гривень. З них 23 з половиною тисячі потрібно на оплату транспортних послуг, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 18 тисяч, на оплату послуг зв’язку – трохи більше 5 тисяч, на оплату за використання друкованих ЗМІ – 2 тисячі гривень.

З обласного бюджету на потреби міської ТВК таки виділять кошти. Проте не 49 тисяч, як того просила комісія, а лише 7 тисяч гривень на оплату транспортних послуг. На інші видатки додаткового фінансування не буде. Оплата комунальних послуг буде покриватися за рахунок міського бюджету. Тобто ТВК та ДВК не будуть відшкодовувати міському бюджету кошти за користування комунальними послугами та електроенергією.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.