У Рівному відбудеться парад «монстрів»

У середу, 1 травня в Рівному пройде Монстрація. Не лякайтесь, це не пришестя пекла на землю,а лише масова художня акція у формі демонстрації з гаслами та транспарантами, які учасники використовують як основний засіб комунікації з глядачами.

Взяти участь в цьому дійстві зможе кожен бажаючий. Для цього достатньо прийти у зазначений час на зазначене місце та мати із собою інвентар для створення плакатів. Організатор заходу Андрій Токарський розповів кореспондентові «ВСЕ», що ця Монстраційна розвага стартує біля пам'ятника Загиблим за Україну що біля будівлі Рівненської міської ради на вул. Соборна 12.

- Беріть із собою друзів та приходьте у цікавих костюмах. Таким  чином ми додамо заходу масовості і театральності, - повідав Андрій Токарський.

На місці зустрічі учасники малюватимуть свої шедеври протестного мистецтва та розпочнуть монстраційний похід до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Коментарі

Я, за обома руками, АЛЕ так як ми Православна країна то такі міроприємства необхідно проводити не в піст, і не на кануні Пасхи. Адже більшість з Вас на наступну неділю піде до церкви святити Паску і навіть будуть христосатись і якось воно не складується одне з одним

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.