Рівняни показали небезпечні трюки у Європі

Рівняни взяли участь у Міжнародному фестивалі «Дні Української Культури на Балтійському морі», що відбувався безпосередньо на паромі, який виїхав з Риги до Стокгольму.

Вихованці школи бойового гопака «Джура» впродовж семи днів були у подорожі. За цей час відвідали Білорусію, Литву, Швецію, Латвію, познайомились з українською діаспорою.

Петро Велінець

- Ми вперше виїхали за кордон, щоб обмінятись досвідом. Нашою ціллю було налагодити міжнародні відносини. Адже на фестивалі свої виступи демонстрували представники Куби, Південної Африки, Естонії, Фінляндії, Швеції. Виступаючих було до 50-ти чоловік. Але наші трюки ніхто не міг повторити, - розповів під час прес-конференції віце-президент Міжнародної Федерації Бойового Гопака, керівник школи бойового гопака "Джура" Петро Велінець.

Разом з трьома рівненськими учасниками українську команду представляли також кияни.

Назар

-Я вмію лягати на цвяхи на скло та ходити по ньому і зовсім не боюсь. – розповідає учасник фестивалю тринадцятирічний Назар.

Команда Петра Велінця на фестивалі продемонструвала роботу зі зброєю, ходіння босими ногами по склі та виступ характерників.

- Європейці були шоковані, – говорить Петро Велінець.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Міжнародний фестиваль «Дні Української Культури на Балтійському морі»

Найближчим часом Петро Велінець планує налагодити відносини з Польщею, організувати фестиваль у Варшаві та 20 червня відвідати Міжнародний фестиваль «Купала» у Вільнюсі, після цього влаштувати тижневий табір із представниками діаспори.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.