На Рівненщині для чорного піару використали опозиційного нардепа

У виборчому окрузі на Демидівщині хтось із кандидатів у депутати облради взявся за розповсюдження чорнухи. Вчора у районі з'явилися листівки направлені проти кандидатів Романа Яворського (висуванець партії "Українська платформа "СОБОР") та Володимира Вінічука (висуванець "Народної партії"). 

У листівці йдеться про причетність обох кандидатів до провладної Партії регіонів. І якщо голови Демидівської РДА Володимира Вінічука, якого офіційно підтримує ПР, це таки стосується, то виборчий штаб Яворського, який надав порталу "ВСЕ" фотокопію цієї листівки, назвав інформацію вказану там нісенітницею. Особисто Роман Яворський також обурювався через використану у листівці фотографію:

- У 2010 році я та нинішній нардеп-свободівець Олег Осуховський дарували картини художника О. Закусілова із зображенням Острозького замку та Гальшкі Острозької для НУ "Острозька академія" та для Острозької міськаради. Олег придбав її на благодійному аукціоні в рамках соціальної акції "Збережи життя!".

Мій конкурент по округу взяв це фото зі сторінки Осуховського "Вконтакте", замість голови нардепа вклеїли обличчя Володимира Вінічука,а замість мальовничої Острожчини – фізіономію Януковича. Хто це зробив здогадатися не важко. Але цей передвиборчий маразм не робить честі моїм конкурентам. Мало того, що написали несусвітню брехню про мене, то ще й Олега сюди приплели.

Коментарі

Все зрозуміло з тим УДАРом...Є 3 реальних кандидати, якшо Віннічук і Яворський троляться іншим - то це третій - УДАРівець і кум Віннічука.
Фу протівно, від того, хто там в Кличків сидить в партії...му*ак Вівсяник і креативщики фотожопщики, та інші чорнопіарщики.

А про тушки, що неправда, знаю що клястися негоже, але тут потрібно поклястися здоров'ям, дітьми і все стане на свої місця. А то голослівних заяв я небуду лизати зад Партії регіонів, ми вже надивились. Як нагнуть в позу рекса відразу всі язички оголюють!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.