Мільйони на комфортні перельоти Президента

Президент Литви Даля Грібаускайте, яка літає не просто звичайними рейсами, а  лоу-костами. Про що свідчить фото, яке на своєму Facebook розмістив депутат Володимир Ар'єв.  Тоді як президент України Віктор Янукович витрачає мільйони бюджетних коштів для власного комфорту під час робочих поїздок.

Державне управління справами заплатить за перельоти Президента в рамках робочих поїздок 23,5 мільйони гривень, пише «Українська правда».

Про закупівлю оголошено у "Віснику державних закупівель", яку планується здійснити в Державного авіаційного підприємства "Україна".

Як сказано в обґрунтуванні закупівлі, Державному управлінню справами "для забезпечення запланованих офіційних державних заходів необхідно закупити послуги пасажирського повітряного транспорту протягом 2013 року на загальну орієнтовну суму 23599,00 тис.грн."

Фінансування планується здійснити за рахунок коштів загального фонду бюджету.

Для забезпечення оперативних спеціальних авіаперевезень вищих посадових осіб України на коротку відстань, у тому числі до необлаштованих майданчиків авіапідприємством залучається також гелікоптер Augusta 139.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.