Рівненська молодь поділиться ідеями з бізнесменами

Презентувати власний цікавий задум, спрямований на розвиток регіону, почути з цього приводу думку експертів, а також знайти підтримку для його втілення. Таку можливість отримають учасники молодіжного форуму «Проектні дні».

Він відбуватиметься 11 травня в Національному університеті «Острозька академія». Цей форум став одним із переможців обласного конкурсу проектів програм молодіжних і дитячих громадських організацій, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Мета заходу полягає у тому, аби згуртувати активну молодь, що вміє мислити проектно, пояснюють його ініціатори.  Учасником молодіжного форуму має шанс стати кожен, хто втілював власний проект, намагається це зробити зараз чи тільки-тільки планує його реалізацію.  Ідеї можуть бути соціальні, бізнесові, мистецькі, благодійні. Тим часом  журі, у складі якого працюватимуть успішні бізнесмени, відомі письменники, музиканти, спортсмени, будуть визначати найвдаліші проекти у 28 різних напрямах.

На сьогодні взяти участь у форумі зголосилося вже більше сотні охочих. Це молодь не лишень із Рівненщини, а й із Волинської, Івано-Франківської, Сумської областей, розповіли представники громадської організації «Братство спудеїв», що є організаторами заходу.

Додаткову інформацію про «Проектні дні» можна отримати, надіславши повідомлення за електронною адресою proekni.dni@gmail.com.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.