Сесію Рівнеради терміново відмінили

Друге пленарне засідання сесії Рівненської міської ради, яке мало відбутись завтра 18 квітня, відмінили в терміновому порядку. Ще зранку, близько десятої години, прес-служба Рівнеради розіслала анонс та порядок сесії по місцевих ЗМІ, а зараз стало відомо що засідання відмінили.

 

- Я не знаю що сталось, нам щойно подзвонили і сказали що пленарне засідання перенесли - розповів один з депутатів Рівнеради.

Офіційна причина - те що міський голова Володимир Хомко має поїхати з міста на кілька днів. Хоча ще сьогодні він розважався граючи в настольний теніс в одній з рівненських шкіл. Та й відсутність міського голови, це не причина для відміни сесії. За законом, за відсутності мера, засідання проводить секретар ради.

Джерела в Рівнераді, які побажали залишитись неназваними, припускають, що ттермінове скасуваннЯ пленарного засідання міськради пов'язане з питанням передачі акцій комунального підприємства "Еско-Рівне". Точніше з надмірною увагою преси до цього питання. Саме на сесійї Рівнеради 18 квітня депутати мали розглядати питання про передачу акцій рівненському спецкомбінату.

Коментарі

Хамко буде обробляти депутатів, посули будуть сипаться через край. Партія "Батьківщина" перша здасть наші інтереси, як завжди робить в міськраді. І першою буде її міський лідер Конощук М. , судячи з її голосування вона в захваті від Хамко і його господарського погляду на наше місто.Результати голосування будуть показником та наявним доказом співробітництва ЇЇ,та решти чл."Батьківщини" з Хапком в цій каденції.

Будуть проводити "роз'яснювальну роботу" серед депутатів. В когось є сумніви, що "Батьківщина" після цього здасть інтереси громади і проголосує заодно з Хапком і його піддувайлами? У мене - жодного, вони так роблять весь час, ось тільки виборцям їххнім наче засліпило. Як добре натиснути чи "позолотити", то й у "Свободі" все може статися - одне одного ж поїдають. Та й активності особливої з їхнього боку щось не помітно. Весь депутатський корпус на чолі з Хапком дружно ЗДАЄ ІНТЕРЕСИ РІВНЯН! І єдиний вихід - рівняни мають ТАК САМО ДРУЖНО ДАТИ ЇМ ПО РУКАХ!

хамко сьогодні розважався не лише у теніс, а й з чоловіком своєї заступниці на Радіо трек... Суть розваги звелась до того, що рівняни - пліткарі невдячні, а лиш він д"артанян... а за передачу в оренду теплопостачальників сказав, що ми всі кланятися маємо і дякувати, що знайшлися такі "благодійники", що погодилися взяти цей непотріб збитковий... Отаке от

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.