На Рівненщині начальника міліції звільнили за показники

16 квітня відбулася колегія в Управлінні МВС України в Рівненській області присвячена підсумкам оперативно-службової діяльності органів внутрішніх справ області за перший квартал 2013 року. На колегії були зауваження до роботи УМВС у Рівненській області.

У першу чергу — це діяльність управління по боротьбі з організованою злочинністю, відділу боротьби з економічними злочинами та по лінії наркоманії. Ті проблеми, які були в минулому році, поки залишилися.

Різкій конструктивній критиці на колегії УМВС піддав начальник УМВС і роботу Кузнецовського міськвідділу. Низькі показники у роботі стали вирішальними у прийнятті кардинального рішення щодо звільнення з посади начальника міськвідділу Віктора Шелінга. Натомість виконувати обов’язки керівника одного з найбільших підрозділів області буде підполковник міліції Олег Володимирович Кульбашний, який до цього очолював відділ боротьби з торгівлею людьми та злочинів проти моралі УКР УМВС України в Рівненській області.

Олег Кульбашний

У поточному році до єдиного реєстру досудових розслідувань усіма співробітниками слідчих підрозділів області внесено 5548 кримінальних правопорушень, із яких 940 про тяжкі та особливо тяжкі злочини. Як результат, поступово збільшилась кількість направлених до суду проваджень, у порівнянні з таким же періодом минулого року. Тобто на розгляд Феміди за три місяці 2013 року скеровано 771 кримінальне провадження, що на 50 більше, ніж минулоріч.

Коментарі

Пані Іванова, аскільки засуджено з 721 кримінального проважження поданого в минулому році міліціантамі.hndg

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.