У Рівному кандидату "допомогли" зрадити Батьківщині

Хтось із конкурентів по рівненському округу підкоригував агітаційні банери кандидата в депутати Рівненської облради Олександра Зайчука. На банерах була зазначена фраза "Батьківщині не зраджу". У ній хтось замалював частку "НЕ", таким чином кандидат постав перед виборцями із новим не надто перспективним гаслом. 

Фото Вікторії Мамотюк. Взято із групи "Рівненщина політична" у соцмережі facebook

- По місту розташовані близько десяти таких банерів, - розповів кореспондентові "ВСЕ" Олександр Зайчук, стираючи фарбу на банері, що висить на Народному домі на вулиці Симона Петлюри. - Ті банери, які шкідники спромоглися дістати не зважаючи на висоту розміщення, вони пошкодили фарбою. Але станом на ранок четверга ми майже всі привели в першопочатковий стан. 

Коментарі

Все правильно, обращать внимание и тратить время не стоит, нужно идти к своей цели. Избиратель всегда разберется кто есть кто. Александр - ВПЕРЕД !!!!

Спаси Вас Господи, і нехай допоможе вилікуватись від Вашої не виліковної хвороби!

Боже мій яка "інтелігентність" з вас пре!!! просто назвіться цар, да і все, правда в очі коле вбивці!!! навіть незначаєте як вбивства виправдати - то вже перейшли на особисті образи, а це значить аргументів немає ))) я не зрозуміла то ви мусульман захищали чи америкосів? тоді кого ви убивали?

Такі люди як ви ніколи не захищали , не захищають і не будуть захищати ні мусульман, ні тим паче своїх близьких, такі як ви сидять постійно в в чулані і постійно скиглять, і ви не 1 ви ноль! І для вас Батьківщина це ваш нікчемний чулан з якого ви вилазите щоб подзявкать!

Ага знову ваші гасла, а конкретики ніякої! добровільно за бабки їхали - це факт, правильно своїм сімям за ті гроші квартири покупляли, але то вибачайте не наша війна була, я НІКОЛИ І НІЗАЩО невизнаю людей - героями які вбивали людей, бо ви ж незахищали свою батьківщину! Одне діло якщо на батьківщину нападають і ті хлопці які її захищають ГЕРОЇ, але якщо ви за гроші поїхали за америкосів вбивати мусульман, щоб Америка загарбала родовища нафти - то ви не герої! а вбивці на мої думку. Але звичайно ви в своїх очах прям подвиги вбиваючи робили - тільки для чого(((

...а ще Юра хочу добавити. вибори пройдуть когось виберуть, кого ні, таке життя головне бережи здоров'[я своє та ти хто тебе оточує, ото ж успіхів у всьому !

Для інформації: Зайчук був військовим радником і займався підготовкою іракських підрозділів, в штабах не сидів...а яким він там був... краще запитати в його командирів і нас його друзів. Для вас БЕЗТОЛКОВІ доповідаю, що в місіях українські меротворці заробляють левову частку коштів не для себе а для держави. Не ображайте память тих хто там загинув! Не зважай Дмитрович на таких сявок їх завжди вистачало. Ти нормальний мужик і ми це знаємо! Перемоги Тоб

ти вже й сам заплутався на якому світі живеш. в робочий час шаришся по інтернету, а кажеш що чесно відпрацьовуєш зарплату, мудило ти..

ТИ друже Юра dr_doc, Троль якого світ не бачив і мир не чув, з себе правиш такого правильного аполітичного, а чому би тобі просто не заткнуться, і не посопти в дві дирочки, адже пройдуть ці вибори і тебе не буде чути, як не було чути раніше, а "трєндєть" не мішки ворочать кожний вміє, я тобі вже не раз говорив якщо би тебе щось дійсно хвилювало то ти би сходив в виборчий штаб і все довідавсь, а ти як паршивий тхір тільки те й робиш що бздиш і бздиш! І цим не робиш добра не собі ні людям!

Ой ви знаєте свої високі гасла промовляйте будь-де , але факт того що зайчук був якимось заступником в начальному центрі в гарячій точці такщо відсидився хлопець нормально не під кулями, да і туди військові їхали за великі гроші непримусово! да і воювали вони не за батьківщину а за чужу країну! от ветерани ВВВ от це герої, вони воювали за нас, а такі як зайчук убивали мусульман за гроші НАТО і США, бо то не наша війна була!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.