У Рівному не дали поласувати раками

15 квітня на Басівкутському водосховищі, поблизу мосту було затримано групу осіб, що мали намір здійснювати  збирання раків. Завдяки злагодженим діям інспекторського складу Рівнерибоохорони порушники не встигли здійснити свій незаконний промисел тому великої кількості раків зібрано не було. Проте їхні дії класифікують за ч.3 ст.85 КУАП, за що на порушників буде накладений штраф у вигляді від 2 – 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 грн.).

За наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Рівненській області  лов раків у водоймах  підконтрольних управлінню заборонено, а саме з 11 квітня по 10 липня та з 20 серпня по 30 вересня.

Добова норма на вилову раків у водоймах загального користування дорівнює не більше  30 штук. За недотримання такого простого правила окрім штрафу буде нараховано відшкодування заподіяної шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення раків, вартість однієї особини складає 25 грн. 50 коп.  Про це повідомляє Рівнерибохорона.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.