Рівненські шахраї "розводять" підприємців по вечорам

Останнім часом в органах ДПС встановлені непоодинокі факти вчинення шахрайських дій під виглядом або від імені працівників органів ДПС, з метою протиправного заволодіння коштами.

Так, на телефон посадової особи суб’єкта господарської діяльності, як правило, ввечері телефонує громадянин, який звертається ніби-то від імені керівника органу податкової служби або за його дорученням (найчастіше начальника або заступника начальника податкової інспекції) з проханням терміново надати гроші в борг (на потребу працівників податкової служби; надання фінансової допомоги для прийому перевіряючих з вищестоящої організації, тощо), або вимагає кошти за не проведення перевірки фінансової діяльності підприємства. Діють такі особи через посередника, у більшості випадків – водія, який не обізнаний у тому, що відбувається та виконує функцію отримання і передачі грошей.

Розмір витребуваних грошей становить від 5 тисяч гривень. Наявні випадки, коли підприємці, або посадові особи СГД, надають так звану «допомогу» для ніби-то «керівників» органів ДПС. Про це повідомляє відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України.

Ключові слова: 

Коментарі

Все правильно. А Ви, Алло, виправте "справте" на "виправте".

Що це за "по вечорам"? Авторе, Вам не ріже слух і перо? Справте у заголовку на "вечорами"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.