«ПРЕС» визначився із фіналістами

Сьогодні, 18 квітня, в ЗОШ №9 пройшов півфінал Другого міського дебатного турніру «ПРЕС». До півфінальної стадії дійшли чотири навчальних заклади: гімназія «Гармонія», ЗОШ №1, ЗОШ №25 та ЗОШ №28. Оцінювали ораторів гості із Управління освіти Іван Іщун, Мирослава Жовтан, Людмила Грекул та координатор дебатного турніру Тетяна Омельченко.
 
Змагались по дві команди: «Пропозиція» та «Опозиція». Перші виступали за ЗНО, а другі за введення додаткових вступних іспитів при вступній кампанії.
 
В першій частині турніру змагались гімназія «Гармонія»(«Пропозиція») та ЗОШ №1(«Опозиція»). Команда гімназії намагалась у словесній перепалці довести, що ЗНО – найвдаліша реформа України, воно стало кроком до збільшення справедливості у державі, оскільки зараз корупція нижча ніж до 2008 року. ЗОШ №1, в свою чергу, намагалась довести, що введення іспитів не призведе до збільшення корупції в державі, а допоможе оцінити справжній потенціал абітурієнтів. Першість виборола команда «Опозиція»(ЗОШ №1).
 
Друга частина турніру, у якій змагались ЗОШ №25(«Опозиція») та ЗОШ №28(«Пропозиція»), була більш емоційною.
«Пропозиція» запевняла, що повернення вступних екзаменів – крок у минуле, повернення до корупції. Команда ЗОШ №28 переконувала, що корупція породжує корупцію і введення вступних іспитів призведе до ускладнення процесу вступу до ВУЗу. А от «Опозиція» доводила, що такий закон не призведе до збільшення корупції. Адже самі люди йдуть і дають гроші. Першою в цьому змаганні стала «Пропозиція».
Таким чином у фіналі будуть змагатись ЗОШ №1 та ЗОШ №28.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.