У Рівному екс-свободівці розповіли чому вийшли з партії

Ініціативна група колишніх членів ВО "Свобода" зібрали прес-конференцію, на якій розповіла про причини виходу із лав партії. 

Зокрема лідер цієї групи Ярослав Гранітний розповів журналістам, що "Свобода" нині не така, якою була у 2008 році, коли він вступав до лав політичної сили. За словами екс-свободівця, в партії процвітає не дух патріотизму і брацтва, а дух зради, жадібності та кар'єризму. Тож вони всі вступають до організації УНА.

- МИ прокляли той день, коли до нас прислали Олега Осуховського. Чули, що Олег перед тим знищив Дніпропетровську організацію "Свободи". Він прийшов до нас і розвалив партію на Рівненщині, - сказав  Гранітний.

За словами Ярослава Гранітного, з лав партії вийшло близько 10% членів міської організації ВО "Свобода". 

Щоправда, на цей захід ні представників керівництва рівненської ВО"Свобода", ні самого Осуховського не запросили. Тож для об'єктивності ми запитали й офіційну позицію партії щодо цієї ситуації в голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олега Осуховського.

- Прес-конференція, що сьогодні відбулася – це спланована і проплачена акція, яка ставить за мету дискредитувати ВО «Свобода» перед довиборами в обласну раду. Партія Регіонів у Рівному отримала завдання - за жодних умов не допустити перемоги єдиного кандидати від опозиції Олексія Бучинського. Вони вишукують недобросовісних людей, які готові за гроші робити провокативні заяви. Частина присутніх за столом - взагалі не є членами партії, а інша частина вступила декілька років тому до лав ВО «Свобода», але ніколи не була активними членами і ми їх майже не бачили. Зверніть увагу, що ця провокація ніби випадково, відбувається за два дні довиборів. Мені дуже шкода, що ці люди, скоріш за все, самі того не розуміючи беруть участь в спектаклі режисером якого є Партія Регіонів, - зазначив Олег Осуховський.

Коментарі

З ними все ясно, можливо дійсно - "самі того не розуміючи беруть участь в спектаклі режисером якого є Партія Регіонів ", але Ви пане Олеже, прекрасно це розумієте, що берете участь у цьому спектаклі. Доказом того є інтерв*ю губернатора, з яким Ви домовились про "співпрацю", також звернення громадян які Ви ігноруєте і не розглядаєте, через їх можливий великий резонанс і наслідки для влади. КРУГОМ БРЕХНЯ І ЛИЦЕМІРСТВО !!!

Ооо.. Осуховський щеманувся... Теж мені політик! один із представників "лжеСвободи" - проекту Партії Регіонів. Шкода відданих ідеологів "Свободи". На жаль, цю партію чекає доля "Нашої України" Ющенка

Якщо Ярослав відмовився надавати список, то значить щось там не чисто! або такого списку і немає :-) о і да дивно за 2 дні до виборів

Ярослав Гранітний відмовився надати такий список.

Прізвища тих, хто вийшов в студію!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.