Мер призначив "скасовану" сесію Рівнеради з порушенням закону

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", міський голова Рівного Володимир Хомко відмінив проведення другого пленарного засідання сесії міськради заплланованого на 18 квітня. Офіційна версія перенесення - нібито відсутність того дня Володимира Хомка у Рівному. За неофіційною версією, засідання Рівнеради перенесли через неузгодженість серед депутатів, щодо передачі акцій комунальної компанії "Еско-Рівне" спецкомбінату.

Сьогодні була оприлюднена інформація про те, що Володимир Хомко підписав розпорядження міського голови №263-р від 17.04.2013р.  про перенесення дати проведення другого пленарного засідання чергової двадцять шостої сесії Рівненської міської ради на 25 квітня.

Таким чином міський голова порушив регламент Рівненської міської ради. А точніше пунк 19.4 який говорить що: "Міській голова заздалегідь повідомляє депутатів про час і місце проведення чергової сесії Рівнеради. Повідомлення  про скликання чергової сесії Рівнеради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до її відкриття". 

Оскільки розпорядження підписане міським головою 17 квітня, то згідно регламенту сесія не може відбуватись раніше 27 квітня. 

Нагадаємо, що згідно закону "Про місцеве самоврядування" порядок проведення сесії міської ради здійснюється виключно за нормами регламенту. Який є обов'язковим до виконання як депутатами міської ради, так і місььким головою.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.