Фірташ розширює "Рівнеазот"

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM, побудувало новий склад неконцентрованої азотної кислоти ємністю 4 тис. м. куб. Будівництво обійшлася в суму понад 64,4 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба холдингу OSTCHEM.

- Склад побудований. Це означає, що на заводі будуть істотно зменшені виробничі ризики. З'явиться додаткова можливість збільшувати запаси сировини у разі потреби. Підприємство, відповідно зможе більш впевнено нарощувати обсяги виробництва, - сказав Олександр Халін, Генеральний директор OSTCHEM.

На «Рівнеазоті» виробництво мінеральних добрив складається з трьох основних етапів (переділів): виробництво аміаку - виробництво слабкої азотної кислоти - виробництво мінеральних добрив. Неконцентрована азотна кислота є основною сировиною для виробництва добрив.

Нагадаємо, що в червні 2012 року ПАТ «Рівнеазот» запустило новий агрегат з виробництва неконцентрованої азотної кислоти потужністю 120 тис. тонн на рік. У результаті, в 2012 році «Рівнеазот» випустило 649,959 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

- Ми збільшили обсяги виробництва азотної кислоти, тому виникла потреба в додатковому складі. Тепер, ми очікуємо зростання виробництва затребуваного міндобрива - вапняково-аміачної селітри. Також, будемо нарощувати обсяги випуску аміачної селітри, - сказав Михайло Заблуда, Голова Правління «Рівнеазот».

У 2012 році в «Рівнеазот», за повідомленням прес-служби холдингу, було інвестовано 175.4 млн. грн. Згідно з  інвестиційним планом у 2013 році в підприємство буде вкладено близько 248,6 млн. грн.

Нагадаємо, що нещодавно прізвище власника "Рівнеазоту" опинилось у секретних документах.

ДОВІДКА: ПАТ «Рівнеазот» - одне з найбільших українських хімічних підприємств, яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF - Дмитра Фірташа). Також до холдингу входять: ПАТ "Азот" (Черкаси), ПАТ "Концерн Стирол" (Горлівка), ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" (Сєверодонецьк), "Нітроферт" ( Кохтла-Ярве, Естонія), "Таджик Азот" (Сарбанд, Таджикистан).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.