На Рівненщині учнів екзаменували по "Біблії"

В Національному універстеті „Острозька академія”  традиційно в період Великоднього посту відбулася  VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Його учасники змагались у категоріях: 9, 10, 11 класи та студенти.

Традиційно на початку заходу усіх привітав ректор вузу Ігор Пасічник, який переконаний, що у його закладі вчаться мабутні губернатори, мери і навіть майбутній Президент України. Координатор конкурсу, професор Василь Жуковський подякував усім молодим людям  та їх викладачам за участь і підкреслив, що геогорафія учасників щаходу зросла. Пол Бродовей, викладач Національного університету „Острозька академія” з Канади пожалкував, що там не має стільки патріотів і вчителів слова Божого як в Україні.

Найцікавішим завданням олімпіади було домашнє завдання – журналістське дослідження про громадського діяча міста ( села). Презентуючи свої роботи перед журі,   молоді люди співали,  будували біографії діячів з конструктора,  представляли рідкісні архівні документи і навіть демонстрували фільми з власним озвученням.

Учасники заходу мали змогу відвідати майстер-класи від Филипчук Світлани Василівни, кандидата історичних наук, доцента кафедри релігієзнавства Національного університету «Острозька академія»;  Сагач Галини Михайлівни, доктора педагогічних наук, академіка трьох міжнародних академій, засновника Школи українського красномовства, Кралюка Петра Михайловича, доктора філософських наук, профессора; Самолюк Ганни Степанівни, учителя християнської етики Чортківської ЗОШ І-ІІІ та інші.

Переможцями олімпіади стали:  9 клас – Наталя Солонська (Івано- Франківська область), 10 клас – Пітішкіна Марія (Мелітополь), 11 клас – Хорощак Катерина, (Тернопільська область), серед студентів перемогу здобув Роман Дубинець з Костопільського будівельного колегіуму.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.