Депутати Рівнеради попрацювали граблями.ФОТО

Сьогодні, 20 квітня на Рівненщині проходить загальнообласний суботник в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Прибирання проходить у скверах та парках, на меморіалах, поблизу річок. Зокрема голова Рівненської ОДА Василь Берташ зі своїми підлеглими прибирає на Меморіалі Слави, що на вулиці Київська. 

Зробити свій посильний весок у благоустрій рідного міста вирішили і депутати Рівнеради. Місцеві обранці прибирають сьогодні у парку "Ювілейний". За граблі та лопати цього дня взялись, зокрема, Олександр Нестерук, Віталій Першогуба, Марія Конощук, Володимир Грудницький.

Фотографії зі сторінки Олександра Нестерука "Вконтакте"

Коментарі

Так там піврайона гопніків, а інша половина ті, кого б'ють гопнікі. Їхні батьки переважна більшість не живуть у достатку і чхати хотіли на суботнікі, їм усім усе винна влада: міська, обласна, всеукраїнська. Про те, що зміни слід почати із себе не згадуйте, собі дорожче буде. Чхати на суботнікі хотіли і ті, хто має достаток - їм яке діло до якихось суботників? У них й так все добре. І ні одним, ні іншим, депутати на прибиранні не є прикладом для наслідування. Для них це показуха, яка викликає повне несприйняття і відторгнення. У спальномиу районі, де в кожному закутку пахне девяностими і законами девяностих такі ініціативи ще не начасі. Хоч праві ініціатори заходу, що зібралися в толоку - вода все ж камінь точить. Сподіваюсь, що точить.

1. Депутатів було набагато більше, ніж на фото. 2. Були не лише депутати. 3. Чому автор не пише про те, що в першу чергу влаштовувати суботники в парку Ювілейного мають не депутати, не мешканці інших районів, а ті, хто живе навколо і найчастіше користується цим парком? Жоден з мешканців навколишніх будинків не запропонував свою допомогу в наведенні порядку там, де мешкає сам і чим часто і постійно користується.

Олексію, там були і не тільки депутати, яких доречі в вкадрі не має, але працювали не менш заповзято!

Помахали граблями і трошки попіарились. Впринципі невелика плата за чистоту міста. Можна запропонувати колегам-журналістам щотижня публікувати матеріали про те, як і де прибирають депутати наше місто, якщо вони щотижня його прибиратимуть. Я готовий публікувати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.