У Рівному кандидат використовує приховану агітацію?

Зовсім випадково у переддень голосування у Рівному з'явилися плакати та бігборди із зображенням й біографією суб'єкта виборчого процесу, кандидата в депутати облради Ігоря Мічуди. Ця інформаційна продукція подана в контексті відомої телепередачі "Чоловічі розваги", у якій Мічуда упродовж останніх років активно бере участь.

Чи можливо їх поява не випадкова, і бігборд на вулиці Млинівський (можливо ще десь?) та плакати по всьому місту - це прихована реклама кандидата?

p.s. Відповідь на друге запитання на плакаті - 8 березня. Саме цього дня народився Ігор Мічуда.

Коментарі

Твій Коржевський думає проту саму парашу про яку думає і АРАНТ!

Я ГОЛОСУЮ ЗА КОРЖЕВСЬКОГО!!!!
Петро Миколайович Коржевський – кандидат у депутати Рівненської обласної ради (виборчий округ № 40, м. Рівне)

Особистість. Відповідальний, солідний, серйозний. Будь-яку роботу в освіті він виконує зосереджено та акуратно. Якщо брати до уваги його витримку, можна не дивуватися з того, що він завжди досягає успіху. У такої людини, як Петро Миколайович, немає часу на мрії, він постійно щось робить та організовує.

Собою він символізує стабільність та ефективність освітян, грандіозні плани профтехосвіти, справедливість, логіку і дисципліну. Йому притаманні виваженість та обережність, тому перед тим, як перейти до дій, він усе достеменно вивчає та обмірковує. Аналітик, завжди керується розумом та здоровим глуздом. При цьому він може бути настільки впертим, що ніколи не зрадить обраній меті чи ідеалу.

Без сумніву, така позиція заслуговує на повагу.

Стриманий і спокійний, він не любить публічно проявляти свої почуття. Все, що він говорить, відрізняється конкретністю і чіткістю. Він може одним словом перервати бесіду, яка, на його думку, не є корисною для справи освіти. Він висловлює власну думку відверто, нічого не приховуючи.

Здебільшого Коржевський – новатор. Та він береться за ідеї, які мають під собою практичні засоби для здійснення.

Однією з позитивних рис Петра Миколайовича є вміння керувати, а не повелівати. Якщо він на щось наважився, то вже за будь-яких умов не зверне з обраного шляху. У контактах із такою людиною завжди можна розраховувати на пунктуальність, ретельність і добросовісність.

На таку особистість завжди можна покластися. Якщо він пообіцяє, то завжди виконує, навіть якщо це вимагає від нього чималих зусиль. Діє миттєво у разі будь-якого прояву несправедливості.

Покликання – професія – робота. Петро Миколайович належить до людей такого складу, які вміють робити справу, що потребує не тільки поступу, а й зосередженості, старанності та терпіння. Він вміє працювати швидко, ретельно і методично, вміє виконувати копітку роботу, перед якою пасують інші. Він не тільки не боїться такого роду труднощів, навпаки – виконує завдання, що вимагають особливої уваги до всіх людей. Здатний до раптових, непередбачуваних змін, які руйнують шкідливі для розвитку освіти стереотипи.

Обласна профтехосвіта досягла успіхів багато в чому завдяки власній витримці та силі характеру Петра Коржевського. Адже він часто виходить за рамки раз і назавжди встановлених цілей, і разом з тим – самовідданий щоденній освітянській справі.

Ясність розуму, аналітичний і системний склад мислення дозволили йому стати справжнім «мозковим центром» великих професійно-тех­нічних проектів не тільки в області, а й в Україні. Під його керівництвом часто успішно завершувались освітянські справи, які були під загрозою зриву.

Як керівник, він достойний довіри людей, адже освітяни знають його уважним, серйозним, працелюбним, старанним, відповідальним. Знають, що він здатний зосередитися на кожній дорученій роботі та не заспокоїться доти, поки не доведе справу до кінця. Завжди намагається бути справедливим до своїх підлеглих. ­Незважаючи на стриманість у почуттях, завжди відмічає та винагороджує старанних працівників.

Проте він і вимогливий: терпіти не може лежнів, недбальства або неточності. У нього немає ніякої поблажливості до тих, хто несерйозно ставиться до своєї роботи.

Петро Коржевський постійно думає про завтрашній день освіти і впевнений, що в неї є європейське майбутнє. Знає, що стабільний її розвиток можливий, коли, в першу чергу, керівник не тільки вміє керувати підлеглими, а й створювати комфортні умови для ефективної роботи колективу однодумців.

Це йому не допоможе.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.