Рівненський адвокат заявляє про репресії

"Я – проти репресій в адвокатурі!", – звернення із такою назвою розмістив у своєму блозі рівненський адвокат, виконавчий директор Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» Микола Глотов.

«Шановні колеги адвокати, якщо Ви так само як і я вважаєте, що останнім часом в Україні тривають репресії проти адвокатів, позиції та публічні висловлювання яких не співпадають із офіційною позицією окремих впливових “чиновників” адвокатського самоврядування. Якщо Ви так само як і я переконані, що притягнення до відповідальності за “іншу думку” неугодних адвокатів – це не правильно і так не повинно бути! Якщо Ви погоджуєтесь із тим, що розправи над адвокатами, які влаштовуються “руками” інших адвокатів та окремих суддів ведуть до руйнації базових основ адвокатури та її перетворення на сателіта. Висловіть свій протест і підтримку тим, хто опинився першими в черзі на “гільйотину…”, - йдеться у зверненні Миколи Глотова.

Рівненський адвокат пропоную, як одну із форм протесту проти репресій в адвокатурі, використати розміщення на власних веб-сайтах, блогах, сторінках у соціальних мережах цього або іншого інформаційного повідомлення чи просто напису “Я – ПРОТИ РЕПРЕСІЙ В АДВОКАТУРІ!”.

«…Сьогодні ми ще маємо голос. Завтра, якщо будемо й далі мовчати, нас зроблять німими. Впевнений, що в разі, якщо ми сьогодні не захистимо власні професійні права і переконання, завтра ми не зможемо захистити права та інтереси своїх клієнтів. Адже ефективні захисники – це вільні захисники, які зобов’язання мають лише перед своїми клієнтами, законом, совістю та Богом», - наголошує адвокат.

Про які саме репресії йдеться Микола Глотов написав у своєму блозі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.