Розмови по мобільному подорожчали

Всі три провідні оператори мобільного зв'язку- "Київстар", "МТС-Україна" і"Астеліт" (ТМ life:)) - підвищили споживання послуг серед своїх абонентів. Про це повідомляє газета «Капітал». Нові тарифи "Київстар" почнуть діяти з 24 квітня,

В тарифному плані "Країна Київстар" оператор пропонує 150 хвилин внутрішньомережевих розмов за 1,1 гривень на день, тоді як діючий зараз "Супер Київстар" - це 70 хвилин на день при абонплаті 1 гривня на день. Для абонентів Djuice кількість передплачених хвилин збільшиться з 100 до 120 на день, при цьому абонплата зросте з 0,35 гривень до 0,59 гривень на день.

За даними "Київстару" за останній квартал 2012 року, клієнти компанії в середньому виговорюють 498 хвилин на місяць, тобто приблизно 16 хвилин на день. Для такого абонента ціни на послуги "Київстару" зростуть на 10-68%.

У березні в базовому тарифі "Астеліту" "Вільний life :)" дзвінки на телефони інших операторів зросли від 0,39 грн до 0,49 грн за хвилину. Якщо вчасно не поповнити рахунок, то стільки ж коштуватиме зв'язок всередині мережі. В іншому тарифі life :) "Божевільний день" абонплата зросла на 18% – до 1,5 грн на день.

Директор з маркетингу "Астеліту" (ТМ life :)) Денис Захаренко вважає, що таким чином компанія намагається обмежити зростання трафіку, з яким мережа компанії технічно не може впоратися.

Компанія "МТС-Україна" також змінила тарифи (оператор називає це "корекцією тарифів"). У тарифі "МТС Перший" запровадили абонплату 0,5 грн на день, пакет внутрішньомережевих хвилин у послузі "Супер" подорожчав удвічі. Також із 19 квітня компанія підняла вартість активації послуги "Супер" від 5 до 8-12 грн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.