У Рівному не дбають про слабозорих мешканців

Нині в області проживає майже 2 тисячі інвалідів із зору. Сьогодні завдяки новітнім технологіям у слабозорих та сліпих доволі багато можливостей для особистого розвитку, розповіли місцеві представники всеукраїнської громадської організації «Генерація успішної дії» під час семінару-тренінгу.

Це спеціальні програми, які «озвучують» мобільні телефони, комп’ютери, інші повсякденні речі та прилади, аби вони були доступними для людей із вадами зору.

Однак, за словами слабозорих активістів, проблем у них все ж з надлишком. Чи не найважче незрячим мешканцям області долати усілякі перешкоди, пересуваючись вулицями населених пунктів. Зокрема, люди з особливими потребами нарікають на майже повну відсутність звукового супроводу у громадському транспорті, на зупинках та світлофорах, а також засилля різного виду реклами та обмежувачів швидкості на тротуарах.

Крім того, слабозорі звернулися до очільника області з проханням посприяти відновленню роботи у Рівному служби супроводу, яка допомагала б їм орієнтуватися в місті, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.