У Рівному скопіюють телепроект «Танцюють всі»

У понеділок, 22 квітня, в приміщенні МПК «Текстильни» розповіли про музично-танцювальне шоу «Битва міста». Учасникам проекту прийдеться ознайомитись з новими для них танцювальними напрямками. Таким чином організатори хочуть популяризувати здоровий спосіб життя та хореографію.

Шоу «Битва міста» це змагання з командної хореографії у якому можуть брати участь, як професійні танцюристи, так і аматори.

«Насправді, ідея дуже проста. Ми хочемо об’єднати на сцені всі види танцювального мистецтва. Передбачено 4 тури. Оцінювати конкурс буде журі, котре складається з кращих знавців хореографії міста Рівного. Фіналом має стати шоу в кінці травня, де буде визначений кращий колектив, який отримає грошову винагороду. А декілька найяскравіших колективів матимуть змогу виступити на Театральній площі до дня 730-річчі міста Рівного. А також ми сподіваємось, що знайдемо меценатів, які долучаться до нашого скромного, символічного вкладу, і винагорода кращому колективу буде більша, аніж, поки що смішна цифра, 500 гривень.» - розповів один із організаторів Руслан Алексіюк.

До участі запрошуються команди з 5-6 чоловік, віком від 8 до 32 років. Загалом організатори планують набрати до 18 команд.

Кастинг відбудеться 1 травня в МПК «Текстильник».

Коментарі

Обирають переможців виключно продюсери проекту. Конкурсна програма команди-учасника відбіркового туру має складатись із двох різнохарактерних танцювальних творів підготовлених заздалегідь, тривалість одного танцю не має перевищувати 3-х хвилин. Продюсери мають право зупинити виступ команди. Рішення продюсерів є остаточним і оскарженню не підлягає. Список порядку виступів формується продюсерами шоу.

Кастинг відбудеться 1 травня в МПК "Текстильник".

Шановна авторка, а по якому принципу відбирали участників "Битви"?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.