Екологічна катастрофа через недбалість рівненської влади

Вищий господарський суд України підтримав рішення  Рівненського господарського і апеляційного судів щодо будівництва скандальної АЗС по вул. Соборна, 420. Причина -  міський голова Рівного не зміг вчасно підготувати і подати касаційну скаргу на попередні рішення місцевих судів. Постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 18 лютого 2013 року було дозволено будівництво АЗС, а Володимир Хомко не подав касаційну скаргу у встановлений законом строк до 11 березня 2013 року.

«Як можна було пропустити строки подання касаційної скарги щодо проблеми, яка має величезний суспільний резонанс і наслідком котрої може стати  екологічна катастрофа у Рівному? Відповідь одна:  злочинний умисел. Тепер, коли всі суди програні, разом з громадськими активістами ми будемо готувати звернення до Європейського суду з прав людини. Міському голові рекомендую, направити скаргу до Генпрокуратури з вимогою зупинити будівництво АЗС і  ще раз  звернутись до Вищого господарського суду України. Законні підстави для цього є, бо нафтова компанія не дотримувалась умов договору, а саме будівництво не відповідає нормативно-правовим вимогам», - прокоментував ухвалу суду Вищого господарського суду голова Постійної комісії з питань захисту прав людини Рівнеради Олександр Лащук. 

Коментарі

Так згідний тут і вина депутатів які мали б контролювати дане питання і не допустити щоб Хамко просра терміни подачі касаційної скарги!

Боролися-боролися - на хамка напоролися :) Гей, ви там, "борці-опозиціонери" з рівнеради, вам виборці довірили представляти їхні інтереси, натомість отримали ще одну "гарячу точку" біля своїх помешкань. Де там той "присланий" нардеп осуховський? Йому звісно було не до вас, адже партійно-свободівські інтриги значно важливіші ніж  проблеми якихось там виборців, які однаково підуть голосувати за партійну вивіску на наступних виборах... Чи не підуть? Чи може трохи розуму наберуться?

Відповідь одна: злочинний умисел Міської влади , зокрема Хомка і його світи! Людям же залишається любими методами не допустити будівництво. Адже ходіння в правовому полі вже колись проходили жителі Клеваня з будівництвом нафтового терміналу, тоді вся Рівненщина сміялась з них і ніхто не підпримав. Тепер біда постукала і в наші вікна.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.