Визначили найкращі книги Рівненщини

23 квітня об 14:00 годині у приміщенні Рівненської обласної бібліотеки відбудеться урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини».

Конкурс заснований Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та проводиться у партнерстві з бібліотеками області. Було проведено опитування, що тривало з 1 лютого 2012 року по 1 березня 2013 року. В результаті якого проанкетовано близько 23 тис. осіб (бібліотечні фахівці, вчителі навчальних закладів, представники виконавчого і управлінського апаратів, читачі обласних, центральних районних (міських), сільських бібліотек), які назвали 369 книг.

Поряд з цим тривало опитування на сайтах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки та Рівненської обласної бібліотеки для молоді до якого долучилося 885 осіб.

На заключному етапі опитуваними було визначено 44 книги-лідери, серед яких респонденти визначали кращі видання у таких номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Краще видання для юнацтва та молоді», «Краще видання для дітей», «Кращий літературний дебют».

В рамках заходу відбудеться виставка-ярмарок книжкової продукції місцевих видавництв до Всесвітнього дня книги та авторського права.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.