Фірма екс-нардепа від Рівненщини взялась за чистоту

19 квітня відбулася перша з низки природоохоронних акцій з благоустрою та озеленення міста, ініційована групою компаній «РЕНОМЕ». Напередодні Дня захисту Довкілля 20 активістів з числа працівників компанії збільшили територію зелених насаджень Північного, району, якому чи не найбільше бракує зелених зон.

19 квітня відбулася перша з низки природоохоронних акцій з благоустрою та озеленення міста, ініційована групою компаній «РЕНОМЕ». Напередодні Дня захисту Довкілля 20 активістів з числа працівників компанії збільшили територію зелених насаджень Північного, району, якому чи не найбільше бракує зелених зон.

Група компаній «РЕНОМЕ» серйозно і відповідально ставиться до питань захисту навколишнього середовища, вважає себе частиною екологічної системи та пропагує політику збереження. Природоохоронна акція «Смарагдове місто» стала наступним кроком у втіленні комплексної екологічної програми «Зелена компанія». За 3 місяці, що минули з моменту старту програми, працівники групи компаній здали на вторинну переробку 2265 кг. використаного паперу. За виручені кошти у розмірі 906 грн. було придбано та висаджено дерева та чагарники, а саме: береза повисла – 22 шт., клен сріблястий цукристий – 12 шт., форзиція жовта – 12 шт. Усього 46 дерев та кущів.

Організатори акції вбачають необхідність збільшення площ зелених насаджень у місті. Адже завдяки новоствореним зеленим просторам можна досягти значного ефекту зниження рівня запиленості та загазованості, шуму, регулювати в необхідному напрямку температуру повітря та його відносну вологість, організовувати місця відпочинку та прогулянок.

Соціальна відповідальність групи компаній «РЕНОМЕ» є невід’ємною частиною діяльності, під час якої ми враховуємо інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив компанії на споживачів, працівників та громаду. У 2013 році до таких пріоритетних питань у веденні бізнесу, як дотримання етичних норм і стандартів праці, турбота та посильна допомога соціально незахищеним категоріям дітей, додалася ще одна - комплексна екологічна програма у сфері захисту навколишнього середовища «Зелена компанія».

Нагадаємо, що генеральним директором компанії реноме є Надія Гладкевич, член Рівненського міськвиконкому. А одним з головних акціонерів - екс-нардеп та екс-губернатор Віктор Матчук.

Коментарі

Пардон

Нє, Інспектор - то не я.

Про матеріал: це звичайний прес-реліз від компанії, який надійшов на пошту сьогодні  в 11:57 за підписом "З найкращими побажаннями,  Прес-центр “Реноме”". Ніякого всесвітнього заговору тут немає.

А, і ще: я досі не звик до того, що про кого не напиши, всі вважають, що це заказуха і мочілово ціленаправлене на тих хто згадується в матеріалі))) це так мило, що всі вважають себе центром Всесвіту і щиро вважають що комусь є до них діло - помимо виконання нашого журналістського обовязку - інформувати, викривати ітд.

Спустіться на землю господа-таваріщі, у журналістів "ВСЕ" ні любимчиків, ні ворогів немає. 

Чомусь, складається враження що вказаний інтернет-ресурс створенний для "позитивних" репортажей про колишнього народного депутата, захисника довкілля та борця з "нехорошим" керівництвом м. Рівне. Активні помічники у цій справі Кривошеєв, Інспектор По (дядько Пол?) та "окремі мешканці міста". Хоча, можливо я помиляюсь.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.