Рівнянам запропонували «увімкнути Сонце»

Сьогодні, 23 квітня, у Рівному на майдані Незалежності пройшла просвітницька акція, в ході якої активісти громадської організації Екоклуб нагадали про наслідки найбільших ядерних катастроф у Чорнобилі та Фукусімі, а також розповіли про актуальні проблеми ядерної енергетики в Україні.

Екоклуб активно пропагує впровадження заходів з енергозбереження та пропонує розвивати відновлювальні джерела енергії.

В рамках проекту «Увімкни сонце – живи комфортно» екоклубівці демонстрували сонячний колектор для нагріву води, виготовлений власноруч. Адже завданням проекту є навчити всіх бажаючих нагрівати воду та опалювати оселі за допомогою енергії Сонця, а також ефективно її використовувати. Такий колектор коштує близько 3000 гривень. Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Насамкінець волонтери громадської організації провели флешмоб «Ядерна енергетика?Ні дякуємо!»

Коментарі

За всю історію нашої СРСР та незалежної України не було навіть спроби порахувати собівартість атомної електрики. У собівартість необхідно включати витрати на поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами протягом сотень років, спорудження та зняття станцій з експлуатації, рекультивацію уранових шахт і ін. Теперішній тариф не включає навіть поточних витрат, тому Енергоатом змушений брати кредити навіть на підвіщення безпеки блоків. Всі розмови про так звану дешевизну атомної енергетики - то лише розмови і нічого більше.

І взагалі, якщо будувати АЕС то тільки в Межигір'ї і Кончі Заспі, а для Рівненщини тих що є вистачить, нівіть забагато!

Добудова енергоблоків на даних АЕС, це всерівно що 80 -ній бабі зробити пластичну операцію. Якщо і говорити про ядерну енергетику то про нові АЕС 5 - 6 покоління, а не 3 та й ще російського виробництва. Де ви бачили москаля який би бажав українцю здоров'я!

Всі такі розумні блін шо прямо не можу.
Скажіть шановні, яка найдешевша електроенергія? Вітряки? Сонце? ні .це дуже дорога цяцька. Так саме цяцька, а не комплексне вирішення енергетичної проблеми України.
Особисто я проти електростанцій, котрі працюють на спалюванні твердих речовин, тому, що вони найбільше забруднюють довкілля.
АЕС при належній охороні та експлуатації будуть давати найдешевшу електроенергію без екологічних проблем. Чим погано? Тому не треба популізму. Ми не Німеччина, у нас ніколи не буде фінансування, щоб хочаб на 20% набудувати зеленої енергії.
Тому добудова енергоблоків на Рівненській та Хмельницькій АЕС повинно бути пріоритетом у влади країни

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.