«ЧЕСНО» про роботу нардепів Рівненщини

Сьогодні, 23 квітня, відбулась прес-конференція ГР «ЧЕСНО» на тему «ЧЕСНО про роботу народних депутатів Рівненщини».

Учасники конференції зазначили, що аналізують кожного нардепа окремо і складають неупереджений аналіз.

«Ми хочемо, щоб влада зрозуміла, що звітувати – це нормально. В роботу політика також входить спілкування з виборцями. Будь хто може надіслати депутату електронного листа. Особливу увагу  приділяємо кандидатам в президенти. Ми маємо на меті створити щось на зразок «Політичної вікіпедії », - поділився ініціатор Руху «ЧЕСНО» Олег Рибачук.

Рух «ЧЕСНО» надіслав кожному народному депутатові персональне звернення з вимогою надати інформацію про результати роботи. В результаті 155 з 444 нардепів зреагували на звернення. Більш партійно відкритим виявився «УДАР».

З рівненських депутатів «ЧЕСНО» відповіли Микола Кучерук, Юрій Вознюк, Валентин Королюк. А от від Олега Осуховського та Миколи Сороки громадський рух відповіді не дочекався. Ці ж нардепи відмовились назвати своїх помічників.

Громадський рух «ЧЕСНО» має декілька вимог щодо підвищення прозорості діяльності та підзвітності народного депутата України. Зокрема,

- запровадити чіткий обов’язок депутата оприлюднювати звіт про свою діяльність щорічно

- запровадити обов’язок публічної звітності про безкоштовне використання депутатом повітряного, автомобільного та залізничного транспорту

- припинити видачу народному депутату автомобільних номерів серії ВР(окрім автопарку Верховної Ради)

Мешканці Рівненщини з своїм депутатом можуть зв’язатись наступним чином:

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.