На Рівненщині зібрали рекордну кількість сміття

20 квітня до екологічної ініціативи “Зробимо Україну Чистою” на Рівненщині приєдналось  більше трьох тисяч волонтерів, які зібрали більше 3 000 мішків сміття.

В Рівному акція розпочалась 19 квітня. Працівники Обленерго приєднались до всеукраїнського прибирання у складі близько 200 волонтерів.

20 квітня у Рівному було прибрано ще чотири засмічені території: Меморіал Слави, Гідропарк, ПДМ та Парк ім Т. Г. Шевченка. Цього ж дня акцію підтримали в декількох районних центрах нашої області: Костополі, Острозі, Дубно, Здолбунові та Володимирці.

Цього року до акції в області долучилось більше десятка населених пунктів сільського типу, зокрема: село Зоря, смт. Мізоч, смт. Квасилів та багато сіл у Володимирецькому районі.

На відміну від попереднього року на Рівненщині, кількість волонтерів залучених до акції стала більшою в декілька разів.

По Рівненській області планувалось вивести 2 000 волонтерів. В результаті на прибирання вийшло  2875 волонтерів.

Коментарі

в США волонтерство це один з плюсів в резюме.
Чому у нас досі в думках - совок?

Я розумію допомогти загрібти листя в парку, але збирати сміття, о це подвиг. Люди добрі СМІТТЯ НЕ ПОТРІБНО РОЗКИДАТИ! де попало, необхідно людей привчати до культури та порядку і тоді не потрібно буде стільки зусиль на подолання цього бича. А поки люди не навчаться бути культурними будемо залучати волонтерів і свій час витрачати на прибирання побутових відходів по всіх закутках нашої країни. Відразу хочу застерегти злорадників, що теж допомагав прибирати парк на Ювілейному.

Цікаво, міська влада проводила "суботник" 19 квітня. І, зокрема, на тому ж Меморіалі Слави!
А вже 20 квітня там знову "прибирали"?!

мабуть єдине на що здатні Рівняни - то це збирати сміття)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.