Рівненські батьки пожалілись меру на "шум" навколо садочка

Колектив батьків вихованців та випускників дитячого садка № 14міста Рівне надіслав звернення на ім’я міського голови міста Рівне. Наводимо текст колективного звернення батьків:

«Нашим дітям пощастило. Дитячий садочок художньо-естетичного розвитку №14 «Вогник» повністю відповідав усім вимогам батьків. Сімейна атмосфера навчального закладу, доброзичливе ставлення до дітей та батьків, надзвичайно висока якість дошкільної освіти, добрий фізичний, розумовий і духовний розвиток дітей, висока ступінь соціальної адаптації та готовність продовжувати освіту, індивідуальний підхід до кожної дитини, чудове патріотичне виховання, висока професійна компетентність педагогічних працівників і сучасний підхід до навчально-виховного процесу характеризують цей дитячий садочок.

Високопрофесійний персонал під керівництвом завідуючої Тетяни Михайлівни Ширко і згуртований колектив батьків доклали багато зусиль та праці для створення комфортних умов, в яких наші діти перебували протягом дня.

Але найбільше приваблювала батьків можливість отримати для дітей додаткові освітні послуги – уроки з англійської мови, хореографії, вокалу, театрального мистецтва, ритміки, розвиваючих ігор, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти. Ми, батьки, самі приймали рішення про навчання своєї дитини в цих групах.

Заключали договір про надання додаткових освітніх послуг всі ми лише добровільно і розраховувалися за них в зручній для нас формі. Квитанції про оплату отримували згідно чинного законодавства. Всі договірні зобов’язання виконувались у повному обсязі, претензій щодо рівня наданих послуг та рівня кваліфікації педагогів не було. Навпаки, їхній рівень перевершив усі наші сподівання. Встановлення вартості платних освітніх послуг було економічно обґрунтоване та не перевищувало сукупну вартість аналогічних додаткових освітніх послуг по місту. Можливість отримувати данні послуги в приміщенні дитячого садка була зручною і вигідною.

Як результат, наші діти цілеспрямовані, впевнені в собі, наполегливі, вміють висловити свою точку зору, лідери серед однолітків та в навчанні, прагнуть до кращого. Вони блискуче пройшли вступні тестування до спеціалізованих шкіл, їхній рівень підготовки, особливо з англійської мови, не залишився непоміченим серед педагогів молодших класів і в подальшому вони є активними учасниками змагань, вікторин, конкурсів та олімпіад, займають призові місця, успішно навчаються.

Об’єднавшись, батьки обрали батьківський комітет, аби в співпраці з колективом дитячого садка розв’язувати поточні проблеми. На батьківських зборах комітет виносив на обговорення проблеми кожної конкретної групи та пропонував шляхи їх розв’язання. Рішення про надання благодійної допомоги ми приймали лише за одностайної підтримки всіх батьків. Розмір благодійних внесків обраховувався і погоджувався з усіма батьками. Батьківські комітети здійснювали контроль за зібраними коштами та звітували перед батьками про належне цільове використання коштів. Претензій та зауважень до діяльності батьківських комітетів у нас не виникало жодного разу.

Нам дуже прикро читати необ’єктивні рядки про зловживання в ДНЗ № 14. Вони жодним чином не відповідають реальності. Адже ми на власні очі бачили, як керівник дитячого садка Тетяна Михайлівна Ширко невтомно, наполегливо та віддано працювала заради блага наших дітей. Протягом 20-ти останніх років Тетяна Михайлівна обіймає посаду завідуючої дитячого дошкільного навчального закладу №14. Зусиллями цієї толерантної, щирої, працьовитої жінки «Вогник» став одним із кращих садочків міста.

Ми співчуваємо трудовому колективу та керівнику, які втомилися від негативу і замовного бруду, що з усіх боків протягом останнього часу виливається на них. Низка принизливих та необґрунтованих публікацій в інтернет-виданні «Все» призвели до дискомфорту та погіршення морально-психологічного клімату в колективі, серед батьків і дітей. Тому ми вимагаємо захистити зневажену честь та ділову репутацію Тетяни Михайлівни Ширко та трудового колективу ДНЗ № 14.»

 

1. Дьомушкіна Людмила Олександрівна

2. Огонь Олена Олександрівна

3. Герешко Оксана Іванівна

4. Антончук Ілона Євгенівна

5. Клименко Тетяна Миколаївна

6. Павлович Наталія Анатоліївна

7. Якобчук Марія Юріївна

8. Черемшина Наталія Миколаївна

9. Тирак Ольга Василівна

10. Жолудь Софія Мирославівна

11. Шуляк Ольга Вікторівна

12. Корнілова Ольга Василівна

13. Галайчук Оксана Миколаївна

14. Дорофєєва Олена Олександрівна

15. Вербець Олена Мирославівна

16. Полікарпова Людмила

17. Гусейнова Фатіма Латифівна

18. Дибяк Оксана Анатоліївна

19. Артюшкевич Наталія Володимирівна

20. Свиридюк Ірина Василівна

21. Смаль Павло Вікторович

22. Кондратюк Світлана Юріївна

23. Стрільчук Всеволод иколаєвич

24. Кушнір Леся Анатоліївна

25. Зірук Ірина Володимирівна

26. Шкуринська (Нітковська) Тетяна Вікторівна

27. Ваврик Оксана Олегівна

28. Ребрина Ірина Володимирівна

29. Кузло Олена Віталіївна

30. Опанасюк Мар’яна Василівна

31. Зусько Ірина Олегівна

32. Олексіюк Сергій Сергійович

33. Остріков Олег Борисович

34. Басюк Олена Станіславівна

35. Войтко Сергій Васильович

36. Теслюк Олег Іванович

37. Кот Ірина Олексіївна

38. Сальникова Людмила Сергіївна

39. Голуб Олена Петрівна

40. Грипич Олеся Петрівна

41. Барашивець Тетяна Володимирівна

42. Боричевська Олександра Олександрівна

43. Валько Ірина Володимирівна

44. Полоненко Олена Юріївна

45. Кравчук Генадій Петрович

46. Полікарпов Микола

47. Гусейнов Етибар

48. Корнілов Віталій Леонідович

49. Ажнюк Галина Федорівна

50.Кратко Марія Адамівна

51. Боричевський А.В.

52. Дячук О.М.

53. Мариненко Ганна Ігорівна

54. Лоскутова Ольга Степанівна

55. Орел Микола Юрійович

56. Малецька Наталія Анатоліївна

57. Захожий Сергій Олександрович

58. Шпакович Василь Валерійович

59. Чуприна Ліна Яківна

60. Лесняк Олександр Юрійович

61. Лошкевич Антоніна Олександрівна

62. Грабчук Наталія Олександрівна

63. Конечний Володимир Петрович

64. Тиванюк Ірина Володимирівна

65. Мельник Олена Миколаївна

66. Дзідзоєва Наталія Володимирівна

67. Дзідзоєв Дмитро Олексійович

68. Денисюк Оксана Святославівна

69. Лебідь Світлана Вікторівна

70. Златів Леся Михайлівна

71. Теслюк Ірина Дмитрівна

72. Конопуд Олена

73. Клименко Тетяна Володимирівна

 

 

Коментарі

А ви ще хочете перемін на краще, а людям це не цікаво, їм потрібно по тихому платити в карман лиш би їх і їхніх діток не чіпали. І ще раз наголошую СОВКОВСЬКИЙ менталітет ще довго буде вивітрюватись з нашої крові. Ніхто не проти додавткових послуг, ніхто не проти доплат, але це повинно бути на законному рівні і ПРОЗОРО! А якщо Ви вважаєте, що саме так все відбувалось то нехай батьки нададуть цій редакції квитанції про оплату даних послуг і все!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.