У Рівному зроблять алкогольне мінне поле

Завтра, 25 квітня о 9:30 перед будинком «Обнова» відбудеться антиалкогольна акція громадських організацій, спрямована закликати депутатів Рівнеради прийняти рішення на підтримку тверезницького законопроекту 2062.

Активісти громадського руху „Твереза Україна”, МГО „Активна молодь”, ГО „Рівненське православне молодіжне Свято-Софіївське Братство”, ММО „Станиця Рівне Пласту – НСОУ” та й просто охочі покажуть депутатам Алкогольне мінне поле України або наскільки в Україні більше можливостей придбати алкоголь ніж у Норвегії.

Стопки з рідиною, стилізованою під різні види алкоголю, будуть розставлені на «території України та Норвегії». Доброволець із зав’язаними очима спробує пройти по мінному полю і не «підірватися».

В межах акції проводитиметься збір підписів серед народних обранців на підтримку тверезницьких ініціатив. Також на сесію буде передано звернення від багатьох громадських організацій з проханням підтримати законопроект. Про це повідомляє прес-служба Рівненського обласного відділення громадського руху „Твереза Україна”.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.