На місці жахливої аварії у Рівному встановили світлофор

Сьогодні, 24 квітня, почав працювати новий світлофор, який комунальники міста встановили ще взимку на небезпечній ділянці руху транспорту у місті Рівне: перехресті вулиць Макарова – Вербова.

Нагадаємо, перехрестя вважається аварійним впродовж багатьох років. Тут сталося кілька резонансних ДТП у тому числі й зі смертельними наслідками. Саме на цьому нерегульованому переході у грудні 2011 року сталась дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав редактор газети "Рівне-ракурс", прес-секретар РОО ВО "Батьківщина" Володимир Попик та загинула його 30-річна дружина Олена, яка перебувала на восьмому місяці вагітності.

- В цьому році заплановано поставити світлофори на перехресті вулиць Дубенської та Макарова, С. Бандери та С. Крушельницької також на перехресті вулиць Старицького та Соборної. Проект у стані розробки.- розповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк.

Загалом  вартість світлофора обійшлася місту в 126 тисяч гривень разом з проектними роботами.

Коментарі

Старицького та Соборної? Навіть уявити важко, що там буде робитися взимку? Певно Володимир Лапюк поруч планує відкрити рихтувальну майстерню ))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.