Рівненська "Свобода" хоче змінити умови передачі "Теплотранссервісу"

Голова фракції "Свободи" Олексій Бучинський на сесії Рівнеради запропонував змінити склад конкурсної комісії стосовно передачі в оренду КП "Теплотранссервіс". 

- Там чиновники і прихольні до влади запутати. Зокрема прихильний до міської влади бютівець Юрій Запорожець. Тому пропоную змінити склад конкурсної комісії, - зауважив Олексій Бучинський. 

Коментарі

нема незалежної преси

100 % підтримую!

ПАН голова «Хом..о» знахабнів вже нанівець! Складається враження, що він скоро «трісне», як поглянеш на нього так, і як дізнаєшся про нього.
Його загребущі руки всюди, місто «продано»!
«Комуналці капець», бо ВІН вже ставить останні крапки з «Водоканалом» та «Теплотранссервісом».
Початок «незаконної діяльності» мера Рівного – це ЖЕКИ, які поступово «зникають» замінюючи невідомо чим. Чітко відомо, про сміття «Санком» - це без сумніву творіння його і дохід – в карман «Хом..а».
Далі «Комуненергія», невідомо взагалі, що з нею зараз – «є вона чи немає її», але відомо що є «Рівнетеплоенерго» - приватна структура, яку КРИШУЄ «Хом..о» і за це, не важко здогадатися, що отримує «$»!!!
А зараз на підході «ТЕПЛОТРАНССЕРВІС», який до цього готують, «ніби-то» на конкурсних умовах передають в оренду «СМІШНО!!!!».
Ініціативна група депутатів, громадські організації намагаються цьому завадити, але «лаве» робить своє!!!
Уже все вирішено, навіть створене товариство членами трудового колективу «Теплотранссервіс», яке має переважне право на взяття в оренду (без проведення конкурсу), допущено лише на загальних підставах, тобто з проведенням конкурсу де переможе потрібна особа «лаве»!!!
На черзі «Водоканал», де штучно не виплачується заробітна плата. Створюються борги. А далі віддадуть «господарю», який нібито виведе його із кризи. Хоча «Водоканал» є поки що, обласним, але «Хом…о» там 100%.
Цікаво куди дивляться правоохоронні органи, прокуратура. Де Ви??? Зупиніть його!!!
Чому наша «незалежна» преса не висвітлює всієї правди???!!!!

Ініціативна група

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.