Ситуацію в дитячому садочку №14 вивчатиме комісія Рівнеради

Представники батьківського комітету дитячого садочка №14 дійшли до сесії. Міський голова Рівного Володимир Хомко надав їм можливість виступити перед депутатами. Під час виступу представник комітету Юрій Каленський розповів про ситуацію в садочку та висловив підтримку батьківського комітету завідуючій садочка Тетяні Ширко. 

 

Саме питання викликало бурхливе обговорення. У підсумку міський голова вирішив створити створити спеціальну депутатську комісію, яка вивчить ситуацію в садочку. 

Коментарі

звіздєц корупціонерам з садочків)

З мізками у мене все в порядку, а ось вам бракує точно. Тільки й можете винюхувати, вишукувати і хамити. Добре, що у вас і закривалка і хамилка повиростали - ось і тіштесь на здоров"я.

Невже Ви ( і В.Є.Хомко) не розумієте того що той хто тролить на всіх місцевих сайтах(під різними ніками) дискредитує Вас? Чи його завдання саме таке?

У вас ще "закривалка" не виросла, і ммізків брак, ТП

Ой, співочий півнику, закривають вам (тобі та твоїй роботодавиці) пельку...Зірвете голосочки...

ото тепер точно приберуть одних завідуючих і поставлять своїх... ті тупі курки навіть не розуміють, скільку у кожного депутата Рівнеради кумась, сестер, дружин, коханок... І буде все "по нашому" - розберуться, як слід і покарають кого попало. Ширко залишать звісно, як ширмочку... а в решті дитсадків проведуть "ротацію" :)  Такий гарний привід, як не скористатися. А садочок №14 зроблять показовим, без хабарів, внесків та "благодійності" - все по перерахунку і прозоро... Через місяць вихователі та завідуюча самі повтікають і проситимуть Хомка перевести кудись подалі від такої "групи підтримки" )

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.