Рівнян запрошують на Волині битися за прапор

Впродовж 4 днів, з 9 по 12 травня, у лісовому масиві між селищем Цумань та селом Берестяне Волинської області вже всьоме відбуватиметься Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Звитяга-2013», організатором якої незмінно виступає Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс”.

Мета теренової гри полягатиме у визначені кращої команди під час змагання між ними. Кожна сотня облаштує власний табір, де на власноруч встановленій активістами щоглі, знаходитиметься її прапор. Для здобуття перемоги команда повинна заволодіти та втримати до кінця гри стяг супротивника.

Всі учасники змагання отримають нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, яка символізуватиме життя. Під час теренівки сотні можуть «знищувати» гравців суперника шляхом зриву цієї пов’язки, що означатиме «загибель». Зірвані пов’язки передаватимуться у Раду вищих спостерігачів, за кількістю яких визначатиметься результат гри.

Таким чином, молоді учасники матимуть змогу не тільки активно відпочити, але й вишколитись фізично у дусі кращих повстанських традицій. Важливо, що на таборі буде заборонено палити та вживати алкоголь. Адже одним із завдань заходу є популяризація серед молоді здорового способу життя.

Взяти участь у тереновій грі „Звитяга-2013” запрошуються всі бажаючі.

Із положенням можна ознайомитись за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/polozhennya-hry/

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.