Чорнобильці Рівненщини отримають житло

На Рівненщині вже завершили диспансеризацію інвалідів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Для зручності пільговиків фахівці обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення впродовж квітня об’їхали всі райони області. Вони провели комплексний медогляд 260  інвалідів-ліквідаторів. Зокрема, вузькоспеціалізовані спеціалісти здійснили 475 досліджень.

Торік на  придбання путівок потерпілим від аварії на ЧАЕС, витратили понад 90 мільйонів бюджетних гривень. Завдяки цим коштам путівками забезпечили 25 тисяч 510 чорнобильців. Тим часом у 2012 вдалося оздоровити на 60 відсотків більше інвалідів-чорнобильців, ніж роком раніше.

Також на 1 мільйон 300 тисяч гривень зросли бюджетні видатки на пільгові рецепти, а, за побажанням самих чорнобильців, їх нині виписують не лише на початку, а впродовж усього місяця.

Тим часом упродовж двох років завдяки держкоштам вдається вирішувати житлову проблему. Так, в 2011-у вперше за попередні п’ять років область одержала 2 мільйони 658 тисяч гривень. Відтак, квартири отримали 8 пільговиків.

Тим часом цьогоріч у держскарбниці зарезервували 157 мільйонів гривень на придбання житла чорнобильцям. Ця сума на 7 мільйонів більша, ніж торік. За частину цих коштів, яку отримає Рівненщина, вдасться вирішити квартирне питання краян, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.