У Рівному вирішують проблеми із боргами

Щоб вирішити проблему одного з найбільших підприємств-боржників із заробітної плати – Рівненського авторемзаводу, голова облдержадміністрації запросив на нараду заступника гендиректора державного концерну «Укроборонпром» Володимира Лайшева. Він запевнив очільника області, що розрахунок із людьми – це першочергове завдання, над яким нині працюють. Зокрема, наразі йдуть перемовини про одержання пільгового кредиту, який, насамперед, спрямують на погашення зарплатних боргів.

Також концерн дав принципову згоду на продаж майна, аби виплатити людям зароблене. Виконавча служба в області підшуковує потенційних покупців, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Водночас після відвідин підприємства очільник області зобов’язав фахівців агенції із залучення інвестицій «Інвест Ін Рівне» запропонувати промисловий майданчик для потенційних капіталовкладників. Адже підприємство знаходиться у центрі міста, має хороші складські приміщення, а також велику територію для будівництва нових виробничих площ. Цим можна зацікавити потенційних інвесторів.

Нині працівникам авторемзаводу заборгували понад півмільйона гривень. Щоб люди одержали бодай частину зароблених коштів до Великодня, підшуковуються покупці на виготовлену ними продукцію.

Так, заступник голови облдержадміністрації отримав завдання вивчити потребу держпідприємств у пожежних машинах, вантажівках і комплектуючих до них. Адже оборонно-промисловий комплекс України нині не зацікавлений у техніці, виготовленій на Рівненському авторемзаводі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.