Рівненський «ПРЕС» обрав найкращих

Сьогодні, 26 квітня, в залі засідань Рівненської міської радивідбулася фінальна гра загальноміського дебатного турніру «ПРЕС»(переконливі, рішучі, емоційні, сміливі). З 34 шкіл-команд до фіналу дійшли лише дві – ЗОШ №1 і ЗОШ №28.
 
Учасників оцінювали міський голова Володимир Хомко, начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Василь Харковець, начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти Андрій Мазур та координатор дебатного турніру Тетяна Омельченко.
 
Команда «Пропозиція»(ЗОШ №1) намагалась довести, що учні та вчителі не мають рівних прав в управлінні школою. А «Опозиція»(ЗОШ №28) переконували у протилежному.
В кінцевому результаті «Опозиції» вдалось переконати всіх, як журі, так і зал, у тому, що все таки учні і вчителі мають паритетні права, і говорити про те, що вони мають різні, не рівні, права – це стереотип. Команда ЗОШ №28 запевнила, що єдиний спосіб навчитись управляти – управляти. І, ні в якому разі, управляючого не потрібно ставити вище себе.
 
«.Я народився ще в радянські часи, де люди боялися брати на себе права. Добре, що сьогодні все змінюється. Мене переконала команда ЗОШ №28. Не тому, що я дотримуюсь їхньої точки зору, а тому, що вони були рішучішими. В наш час дуже багато людей брешуть, але креативно. Головне креативність. Сьогодні тут, в цьому залі, зібрались найкращі, ті які прагнуть зробити успішну карєру. А у решти просто є інші справи», - поділився Володимир Хомко.
 
«Я хочу сказати, що сьогодні серед учасників лише одна представниця прекрасної статі. Мені дуже сподобалось те, які факти вона наводила. Мені здається, що якби її додати до трьох хлопців-переможців із ЗОШ №28 , то вийшла б першокласна команда», - додав Василь Харковець.
Переконливим, рішучим, емоційним та сміливим очільник міста Володимир Хомко подякував, вручив грамоти та кубок.
Ще одним несподіваним сюрпризом для переможців та кращих топ-спікерів були квитки на концерт легендарних «Океан Ельзи», який відбудеться 30 травня на стадіоні «Авангард». Мабуть, саме це стало найприємнішим сюрпризом для кращих з кращих.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.