Маленькі рівняни розмалювали «шпаківні». ФОТО

Сьогодні, 26 квітня, на майдані Незалежності, відбулась соціальна акція «Розмалюй книжкову шпаківню», яка пройшла в рамках Всеукраїнського літературного фестивалю для дітей «ДивоКрай», який відбуватиметься у Рівному 16-19 травня.

Нагадаємо, що книжкові "шпаківні" з'явились у Рівному в минулому році у розважальних, медичних та освітніх дитячих закладах Рівного в рамках всеукраїнської ініціативи «Додай читання».

"Книжкові шпаківні" – це мережа особливих поличок з дитячими книжками і журналами у вільному доступі для читання в громадських місцях.

Для того щоб «шпаківні» мали гарний вигляд, рівняни мали можливість розмалювати їх яскравими фарбами. Серед бажаючих взяти участь у акції були маленькі дітки разом зі своїми мамами, які з радістю та цікавістю взяли пензлі та розфарбовували полички.

- Хочу подякувати організаторам акції за можливість долучитись до дитячого проекту. Адже наші діти як ніхто потребує уваги та піклування, а читання книг розвиває наших дітей. Сьогодні ми з донькою долучились до акції тому що цікаво і нам малювати, і дітям, які братимуть книги з розфарбованої яскравої полички. Ми в захваті від самого процесу – розповідає пані Ірина.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.