Рівненські лікарі провели прес-ланч з міністром

Керівники управлінь охорони здоров’я та представники ЗМІ Рівненської області взяли участь  у прес-ланчі на тему «Реформування вітчизняної медичної галузі: перші результати та проблемні питання» з Міністром охорони здоров’я України Раїсою Богатирьовою.

Основним акцентом реформування було визначено первинну ланку медичної допомоги. Адже профілактика та диспансеризація є наріжним каменем здоров’я кожної людини, переконана Раїса Богатирьова. За її словами, ключову роль на цьому етапі перетворень відіграватиме розвиток сімейної медицини. Адже, щоб вчасно надати допомогу, лікар повинен добре знати пацієнта, історію хвороби, а також його спадковість.

Міністр повідомила, що цьогоріч передбачена перекваліфікація кількох тисяч медпрацівників. У планах також збільшити держзамовлення у навчальних закладах за спеціальністю «сімейний лікар». А щоб підвищити статус лікаря первинної ланки, окрім фінансових заохочень, запроваджуватимуть й інші стимули – житлові, транспортні.

Тим часом на Рівненщині наразі активно працюють над розвитком сімейної медицини. Зокрема, розбудовується мережа центрів первинної медико-санітарної допомоги. Наразі таких закладів є 14, на часі ж створення та включення в роботу ще чотирьох. Послугами сімейних лікарів користується 60 відсотків мешканців Рівненщини. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Коментарі

Сімейна медецина - це гроб нашої медецини. Рахітонали просто цим знищують залишки ще того, що не розвалилося після СССР - вузькоспеціалізовних лікарів, перетворюючи їх на поверхневих сімейників!
В той час .коли світ визнав, що сімцейна медецина - величезна помилка і переходить до вузькоспеціалізованих лікарів, наші даунбачькі мудаки роблять навпаки!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.