Здолбунівські чиновники розповіли скільки заробляють

Знову прийшов час оприлюднювати декларації про доходи і майно. Зробили це і наші слуги народу. Ми вирішили з’ясувати хто ж з них самий – самий і порівняли із доходами, отриманими у минулому році, пише "Здолбунів Сіті" про місцевих чиновників. 

Найбільша зарплата чиновника – із оприлюднених даних у цій категорії найбільше у міського голови І.О.Ольшевського – 83240 грн, або в середньому виходить місячна зарплата (суму ділимо на 12) близько 6940 грн.

Найбільший доход чиновника – тут «рулять» заступники. Голови РДА Сидорня В.М із 238 тисячами і голови райради Мельник Я.Р із 178 тис.гривень

Найбільший дохід сімї чиновника – у заступника міського голови Палія О.О. Сім’я поправила свої доходи на 225 тис.грн, а сім’я сільського голови Бущі Безушка В.П заробила 140 тисяч гривень. От і кажіть після цього що в наших селах люди бідують.

Найбільший сукупний дохід сімї і чиновника – панове заступники Мельник і сім’я-чверть мільйона, Палій і сім’я-третина мільйона за 2013 рік.

«Містер землевласник» – Цього разу  Якова Романовича із родиною, який минулого року володів цим титулом на повороті обійшов сільський голова Бущі з родиною – 8 земельних ділянок.

Чиновник з найбільшим вкладом в банк – так і тримає першість Дрозд Р.В., хоч сума вкладу дещо зменшилась і складає трохи більше 50 тис.грн

Володар «Крутої тачки» – минулий переможець цієї номінації триматиме її і цього року – голова РДА Шуль В.С із джипом Хонда Пілот. Нагадаємо, що вартість такого авто 2010 року випуску складає близько 400 тис.грн.

Тож варто порадіти за людину яка за рік заробила разом із сімєю у 2011 році -67 тис.грн, у 2012 му ще менше – 57 тис.грн і може собі дозволити таку гарну автівку. Попередні місця роботи Віталія Степановича теж були чиновницькі – начальник обласного Пенсійного фонду, а відповідно і зарплата теж бюджетна. Але кого ж цим здивуєш. Це тільки за кодоном через невідповідність доходів витратам викривають іноземних шпіонів, а у нас - це норма життя.

Міська рада, районна рада і РДА, сільські ради. Червоним виділено показники на 01.01.2013, чорним на 01.01.2012

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.