На Рівненщині очікується сезон крадіжок

Сьогодні, 29 квітня, відбулось підведення підсумків діяльності Державної служби охорони в Рівненській області за І квартал 2013 року.

На сьогоднішній день під охороною ДСО Рівненщини перебуває більше 3 тисяч об’єктів. Щодоби в області заступає на службу 10 нарядів спецпідрозділу груп затримання. В середньому за добу вони здійснюють близько 40 виїздів. Зокрема, спецпідрозділи груп затримання ДСО Рівненщини протягом 2013 року здійснили до 5 тисяч виїздів на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації.

«За три місяці поточного року попереджено 394 злочини, розкрито 30 злочинів загально кримінальної спрямованості. За порушення адміністративного законодавства працівниками підрозділу ДСО області за перший квартал було затримано 169 осіб, в тому числі і за дрібні крадіжки. Також за цей час попереджено 1 крадіжку з об’єкту, який знаходиться під охороною», - повідомив заступник начальника Управління ДСО при УМВС України у Рівненській області Леонід Пітель.

Практично щодня здійснюються крадіжки з квартир, тому одним із напрямків роботи служби є забезпечення охорони особистого майна мешканців. Як правило крадіжки здійснюються з 9 до 17 години, коли господарі перебувають на роботі.

А не за горами сезон літнього відпочинку, під час якого чимало людей вирушають подалі від міської суєти й поближче до природи. Нерідко їх помешкання залишаються без нагляду і охорони – саме в літній період у декілька разів зростає кількість крадіжок.

«Як показує практика, злочинці не лізуть на ті об’єкти, які знаходяться в нас під охороною. А в середньому щодня грабують 2 квартири, котрі не охороняються. Отож, я хочу сказати, що надійний захист вашого майна і вашої оселі – це дружба з ДСО», - додав Леонід Пітель.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.