Рівненських водіїв ловитимуть «гарпуном»

На території Рівненської області запрацювала нова система автоматичної фотофіксації порушень водіями швидкісного режиму «Гарпун», яка сертифікована і, згідно з чинним законодавством, має право на її використання в Україні.

"Ця система включає у себе лазерний вимірювач швидкості «TruCam», який працює в автоматичному режимі, а також блок управління і передачі даних. При цьому «TruCam» фіксує перевищення швидкості, а блок управління «Гарпун» передає зафіксовану інформацію на пост ДАІ або в патрульний автомобіль. Крім того, «Гарпун» дозволяє дистанційно керувати вимірювачем швидкості – включати і вимикати його в режимі віддаленого доступу", - розповів начальник обласної Державтоінспекції полковник міліції Олександр Семенюк.

Система «Гарпун» відрізняється від діючих на сьогоднішній день інших вимірювачів швидкості тим, що вона здійснює точковий вимір можливого автомобіля – порушника з подальшою передачею даних на стаціонарний пост Державтоінспекції або патрульний автомобіль.

Працює комплекс в автоматичному режимі без участі інспектора. Лазерний вимірювач швидкості проводить фіксацію порушення. Далі пристрій формує файл і передає його на віддалений мобільний наряд ДПС, який, отримуючи знімок, зупиняють транспортний засіб правопорушника.

Олександр Семенюк зауважив, що нове обладнання буде використовуватися в першу чергу на аварійно-небезпечних ділянках, у місцях концентрації ДТП та в інших місцях, де водії перевищують встановлену швидкість руху, - про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.